Opinie naszych klientów

Waldemar Miśkiewicz

Panowie z firmy przeprowadzkowej zdecydowanie zabrali się do zajęć, znieśli i spakowali na samochód wszystkie kartony (a trochę ich było), meble i dowieźli wszystko do mojego Koszalina. Potwierdzam, to co inni piszą na ich stronie o braku stresu, bo w moim przypadku sprawdziło się w stu procentach. Gorąco wszystkim polecam!

Biuro finansowe „Magnel”

Musieliśmy przenieść prawie całe archiwum naszych klientów do nowego miejsca. Panowie wyjątkowo sprawnie zajęli się przeprowadzką: ogromną ilość dość ciężkich kartonów z segregatorami wnieśli na samochód i przewieźli do celu. Na każdym etapie przeprowadzki widać było ich zaangażowanie i pełen profesjonalizm – szczerze polecam ich usługi. Magda Nelman

Maurycy Potocki

Nic dodać, nic ująć – tak powinna wyglądać przeprowadzka. Rozpoczęcie pracy o umówionej godzinie, wszystko sprawnie i jak piszecie na stronie – „bez stresu”. Ode mnie szóstka z ogromnym plusem.

Mateusz Witkowski

Jestem pedantyczny i bardzo wymagający i pomyślałem, że jak zwykle tak zwani fachowcy kolejny raz dadzą mi powody do narzekań. I tu pełne zaskoczenie – pracę wykonali sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Wszystkie meble, kartony oraz książki, no a najważniejsze moje ukochane obrazy, zostały przewiezione bezpiecznie do nowego mieszkania.

Jarosław Kamiński

Gorąco polecam usługi tej firmy transportowej. Potrzebowałem przewieźć parę większych rzeczy kilka ulic dalej. W ramach usługi miał być załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście sam transport. Wszystkie przedmioty były dobrze zabezpieczone folią a sama przeprowadzka poszła sprawnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Podobała mi się też postawa: zawsze na TAK.

Konstanty Walczyński

Po telefonicznym uzgodnieniu terminu i ceny przeprowadzki, dostaliśmy do domy kartony. Niby niewiele, ale ułatwiło to nam pakowanie w dość stresującej sytuacji, jaką jest przeprowadzka. Będę ich z pewnością polecać, nie tylko moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Włodek Olejnik

Z usług tej firmy korzystam stale od już pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony. Są do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy potrzebuję dostarczyć moje produkty do klientów, czy też wtedy, gdy potrzebuję materiały do produkcji. Dokładnie tak trzymajcie dalej. Polecam.

Adam Bamberski

Jestem mega zadowolony z przeprowadzki, którą wykonała dla mnie wasza firma. Obawiałem się że będzie to dość długo trwało, a okazało się, że zrobiliście to starannie i bardzo szybko. Miałem do przewiezienia między innymi parę obrazów, na których mi bardzo zależało, a przetransportowaliście to bardzo profesjonalnie. Kompletnie nic nie zostało uszkodzone a ja jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Dbamy o ciągłe podnoszenie standardów obsługi naszych klientów, dlatego bardzo ważna jest dla nas Twoja opinia o naszych usługach

Korzystałeś z naszych usług, wyślij nam swoją opinię:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Zadzwoń

  ☎ 583 501 853

  lub wypełnij formularz, oddzwonimy

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Telefon (wymagany)

   Wiadomość (wymagana)

   Grupa AMTRANS

   Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl
   Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl
   Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl
   Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl
   Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl
   Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
   Przeprowadzki w Warszawie www.relokacje2.pl
   Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl