Cennik przeprowadzek

Koszt przeprowadzki jest uzależniony od wielu różnych czynników, takich jak odległość przejazdu, gabaryty przewożonych materiałów, ich ilość, piętra załadunku, rozładunku itd. Abyś mógł poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie formularza, a wtedy my skontaktujemy się z Państwem i podamy szacunkową wycenę. Każda wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują się Państwo do skorzystania z naszych usług.

Przeprowadzki [field "AdresMiasto" post_id=31]Orientacyjny cennik przeprowadzek:

Godzina pracy samochód z kierowcą – już od 70 złotych*
Godzina pracy samochód z kierowcą plus dodatkowy pracownik do noszenia – już od 90 złotych
Godzina pracy samochód z kierowcą plus dwóch pracowników do noszenia – już od 120 złotych
Transport pianina – od 300 złotych
Transport poza [field „AdresMiasto” post_id=31] – w zależności od rodzaju samochodu: bus już od 1,30 złotych za kilometr.

*Przy załadunku kierowca ma za zadanie zabezpieczanie przewożonych rzeczy i prawidłowe ich ustawianie na samochodzie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pracowników do przenoszenia rzeczy – powiedz nam wcześniej o tym.

Sprawdź ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i miejscem docelowym – sprawdź odległość (strona otwiera się w nowej karcie). Jeśli wpiszesz w odpowiednie pola miejsce startu i docelowe, na mapie pokaże się plan trasy oraz orientacyjna ilość kilometrów. Wystarczy tę liczbę przemnożyć przez [field „Cena” post_id=31] i w ten sposób sam wstępnie ustalisz koszt transportu. O szczegóły zapytaj osobiście – zapraszamy do kontaktu.

Dojazd do miejsca załadunku na terenie Gdańsku gratis

Przykładowe dzielnice Gdańska z bezpłatnym dojazdem do miejsca załadunku:

Chełm, Górki Zachodnie, Jasień, Jelitkowo, Kokoszki, Krakowiec, Letnica, Lipce, Łostowice, Matarnia, Migowo, Młyniec, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia, Osowa, Piecki, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rozstaje, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Św. Wojciech, Tysiąclecia, Ujeścisko, VII Dwór, Wejhera, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa, Zaspa, Żabianka.

UWAGA!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy w zakresie przewozu mebli, dowozu zakupionych materiałów budowlanych, obsługi transportowej sklepów internetowych czy drobnicowych przesyłek kurierskich. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zadzwoń

☎ 583 501 853

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Grupa AMTRANS

  Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl
  Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl
  Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl
  Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl
  Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl
  Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
  Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl